Podlahy

Podlahářské práce

Sami si vyjádřete svůj vlastní styl a my Vám ho pomůžeme zrealizovat.

Provádíme i kompletní renovace dřevěných podlah.

Odborně provedeme i případné vyovnání podlahy, pokládku zvolené podlahové krytiny a montáž obvodových i přechodových lišt.

Laminátové a dřevěné

Dřevěná hmota je pocitově i smyslově teplý materiál. Teplá je také z fyzikálního hlediska, proto je vhodná i tam, kde se pohybují malé děti. Podlaha ze dřeva prostor vizuálně sceluje a dává vyniknout kvalitě a kráse kusových koberců a nábytku. Naše prodejna nabízí velké množství kvalitních dřevěných a laminátových podlah, všech stupňů povrchového zatížení a  všech stupňů povrchového zatížení.

více ...

PVC a VINYL

 
 
Vlastnosti PVC hovoří přesvědčivě. Jsou odolné vůči mechanickému oděru a tlaku, antistatické a protiskluzové. Plastové prvky umožňují různé barevné i materiálové kombinace podle přání uživatele. Snadná údržba vede k preferenci ve veřejných interiérech, kde nabízejí strukturami i barevností nevídané kombinační možnosti.Více informací a vzorky

KOBERCE  RENOVACE


Koberec je od věků symbolem útulného domova. Velké množství různých designů a barevných verzí umožňuje bohatý výběr a projev vlastní individuality. Volbou vhodné barevnosti a vzorů koberce lze zásadně ovlivnit optické působení prostoru.

 
Vlastnosti PVC hovoří přesvědčivě. Jsou odolné vůči mechanickému oděru a tlaku, antistatické a protiskluzové. Plastové prvky umožňují různé barevné i materiálové kombinace podle přání uživatele. Snadná údržba vede k preferenci ve veřejných interiérech, kde nabízejí strukturami i barevností nevídané kombinační možnosti.Novinky a akce

Vinylová podlahy za 1 kč
 K rekonstrukci bytu podlaha
 za 
1 kč
BYTOVÉ JÁDRO
Rekonstrukce  jádra od   55 000 ,- 
KOUPELNOVÝ  NÁBYTEK
K přestavbě bytového jádra Vám jako poděkování za výběr naší firmy nabízíme koupelnový nábytek na míru zcela zdarma ( skříňka pod umyvadlo + LED osvětlená skříňka nad umyvadlo ) 

Kontakty

DS DROZDEK
Suvorovova 114,  741 01 Nový Jičín
Budova bývalých Technických služeb
Kancelář pouze po tel. dohodě
Tel: 773 873 795
e-mail: dsdrozdek@seznam.czZakázky realizujeme po celé ČR